Connect with us

Lifestyle

Od kiedy Kanapka Drwala w McDonalds w 2024?

Published

on

person holding hamburger

McDonald’s to miejsce, które zasłynęło z wielu kultowych dań serwowanych na całym świecie. Niektóre z nich, takie jak Big Mac, są stałymi elementami menu, podczas gdy inne pojawiają się sezonowo lub są dostępne tylko przez ograniczony czas. Wśród tych czasowych dodatków, jednym z najbardziej pamiętnych w Polsce jest bez wątpienia kanapka Drwala.

Kiedy pojawiła się kanapka Drwala?

Kanapka Drwala po raz pierwszy pojawiła się w polskich restauracjach McDonald’s w 2002 roku jako część sezonowego menu. Była to odpowiedź McDonald’s na rosnącą popularność lokalnych smaków i potraw wśród polskich konsumentów. Od tego czasu kanapka Drwala stała się jednym z najbardziej oczekiwanych sezonowych powrotów w menu McDonald’s w Polsce.

Zobacz też: Cena Big Maca w McDonald’s

Co to jest kanapka Drwala?

Kanapka Drwala to unikalne danie, które łączy w sobie elementy tradycyjnej polskiej kuchni z klasycznym stylem McDonald’s. Składa się z podwójnej porcji mięsa wołowego, plasterka sera cheddar, cebuli, korniszonów i specjalnego sosu, wszystko to podane w bułce z sezamem. Dodatkowym atutem kanapki jest jej duża wielkość i sytość, co z pewnością przyciąga wielu miłośników solidnych posiłków.

Czy kanapka Drwala jest dostępna przez cały rok?

Kanapka Drwala jest danie sezonowe, co oznacza, że nie jest dostępna w menu McDonald’s przez cały rok. Zazwyczaj pojawia się w menu w okresie jesienno-zimowym, a jej dostępność zależy od decyzji sieci McDonald’s W 2024 roku jeszcze musimy na nią poczekać. W ciągu ostatnich lat, kanapka Drwala była dostępna przede wszystkim w okresie od listopada do stycznia, choć dokładne daty mogą się różnić w zależności od roku.

Czytaj też: Do której oferta śniadaniowa w Mcdonald’s?

Podsumowanie

Kanapka Drwala jest jednym z najbardziej oczekiwanych sezonowych dodatków do menu McDonald’s w Polsce. Od swojego wprowadzenia w 2002 roku, zdobyła wielu wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jej powrót każdego roku. Mimo, że nie jest dostępna przez cały rok, jej unikalny smak i duża porcja sprawiają, że jest to jedno z najbardziej pamiętnych dań w menu McDonald’s.

Kliknij, aby ocenić post
[Ocen: 1 Średnia: 5]
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *