Connect with us

Lifestyle

Ceny popcornu w Cinema City w 2024

Zaktualizowano

dnia

Maszyna do popcornu w Cinema City

Słodki, solony, chrupiący – w każdej formie popcorn to prawdziwa gwiazda każdego seansu kinowego. Czy można sobie wyobrazić pełne doświadczenie kinowe bez dużej misy tego przysmaku? W tym artykule przyjrzymy się cennikowi popcornu w sieci kin Cinema City na 2024 rok i sprawdzimy, czy jest warty swojej ceny.

Ceny popcornu

Popcorn to numer 1 jeśli chodzi o kinowe przekąski. W ofercie Cinema City znajdziemy cztery rozmiary popcornu: malutki (1,5 l) za 20,90 zł, mały (2,3 l) za 21,90 zł, średni (4,2 l) za 22,90 zł i duży (5,2 l) za 23,90 zł. Ceny te mogą wydawać się dość wysokie, ale musimy pamiętać, że jest to część doświadczenia kinowego.

Poza popcornem kino oferuje całą masę napojów oraz przekąsek. Poniżej znajdziesz link do kompletnego menu w Cinema City:

Zobacz też: Menu w Cinema City

Dodatkowy cennik popcornu

Jeżeli lubicie popcorn smakowy, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Dopłata do popcornu smakowego to jedynie 1 zł.

Kino oferuje także 2 dodatkowe odsłony popcornu: popcorn czekoladowy (120 g) oraz toffee (170 g). ten pierwszy kosztuje 22,90 zł, a drugi 21,81 zł.

Zestawy z popcornem

Jeżeli chcecie kupić także coś do picia, to dobrym pomysłem może być zakup zestawu promocyjnego.

NAZWACENA
1x duży popcorn (5,2 l) + 2x średni napój (0,5 l)41,90 zł
1x duży popcorn (5,2 l) + 1x duży napój (0,7 l)33,90 zł
1x średni popcorn (4,2 l) + 1x średni napój (0,5 l)31,90 zł

Podsumowanie

Zastanawiasz się, dlaczego ceny popcornu w kinach są takie wysokie? Jest kilka powodów. Po pierwsze, jest to sposób na zwiększenie dochodów kina. Bilety na filmy często są sprzedawane z niewielką marżą, a zyski z popcornu i innych przekąsek są kluczowe dla utrzymania rentowności.

Po drugie, popcorn serwowany w Cinema City jest wyjątkowy. Kino dba o to, aby popcorn był zawsze świeży, chrupiący i pełen smaku. Do jego produkcji używane są tylko wysokiej jakości ziarna kukurydzy, a maszyny do produkcji popcornu są regularnie serwisowane, co gwarantuje najwyższą jakość przekąski.

Wreszcie, jest to część doświadczenia kinowego. Popcorn jest nieodłącznym elementem seansu filmowego, dodając magię i uczucie prawdziwej przygody kinowej. Wielu kinomanów uważa, że seans filmowy bez popcornu nie jest taki sam.

Kolejka do jedzenia w Cinema City

Czy więc popcorn w Cinema City jest warty swojej ceny? Odpowiedź na to pytanie zależy od indywidualnej oceny każdej osoby. Dla wielu osób cena popcornu jest małą ceną za pełne doświadczenie kinowe, które obejmuje nie tylko sam film, ale także atmosferę, dźwięk i smaki, które towarzyszą temu wydarzeniu.

Ostatecznie, wybór należy do Ciebie. Możesz wybrać opcję bez popcornu i skupić się wyłącznie na filmie, lub możesz zdecydować się na przekąskę, aby w pełni cieszyć się swoim kinowym doświadczeniem. Bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz, ważne jest, aby pamiętać, że doświadczenie kinowe to więcej niż tylko film. To całkowite zanurzenie się w inny świat, a popcorn jest jednym z elementów, które pomagają stworzyć ten magiczny efekt.

Kliknij, aby ocenić post
[Ocen: 16 Średnia: 4.2]
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *