Connect with us

Lifestyle

Karta Dużej Rodziny w McDonald’s. Zniżki

Zaktualizowano

dnia

red and white concrete building near palm trees during daytime

McDonald’s to sieć restauracji, która od lat jest ulubionym miejscem spotkań i posiłków dla wielu rodzin na całym świecie. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin wielodzietnych, w Polsce powstała inicjatywa “Karta Dużej Rodziny”, która oferuje specjalne korzyści dla rodzin z trójką lub większą liczbą dzieci. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej tej propozycji i dowiemy się, jakie korzyści przynosi ona rodzicom i ich pociechom.

Czym jest “Karta Dużej Rodziny”?

Inicjatywa “Karta Dużej Rodziny” została wprowadzona w Polsce, aby wspierać i doceniać rodziny wielodzietne. Dzięki tej karcie, rodziny mają dostęp do różnorodnych zniżek i promocji w wielu placówkach na terenie kraju, w tym również w restauracjach McDonald’s.

Zniżki z Kartą Dużej rodziny w McDonald’s

W McDonald’s z Kartą Dużej Rodziny możemy skorzystać ze zniżek na określone produkty, ale nie na wszystkie. Przykładowe zniżki dotyczą kanapek, zestawów, Happy Meal oraz frytek, shakeów.

Promocją nie objęte są np. kawa, herbata.

Czytaj też: Do której oferta śniadaniowa w McDonald’s w 2024?

Warto zaznaczyć, że nie wszystkie restauracje Mcdonald’s akceptują KDR. Aby sprawdzić, czy dana restauracja Mcdonald’s oferuje zniżki należy odwiedzić stronę z listą lokali: https://empatia.mpips.gov.pl/kdr – widać, że oferta jest raczej lokalna, gdyż dotyczy restauracji McDonald’s znajdujących się na południu Polski.

Jak można zdobyć Kartę Dużej Rodziny?

Aby zdobyć Kartę Dużej Rodziny, rodzina musi spełniać określone kryteria – przede wszystkim chodzi o liczbę dzieci w rodzinie. Dokładne informacje oraz regulamin dotyczący karty można znaleźć na oficjalnej stronie programu: https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-karte-duzej-rodziny

Podsumowanie

Inicjatywa “Karta Dużej Rodziny” w McDonald’s to doskonały sposób, by docenić rodziny wielodzietne i oferować im atrakcyjne korzyści. Dzięki temu, rodziny mają jeszcze większą motywację, by spędzać wspólnie czas w ulubionych restauracjach, ciesząc się jednocześnie atrakcyjnymi zniżkami i promocjami. Jeśli jesteś częścią dużej rodziny, warto zastanowić się nad skorzystaniem z tej oferty!

Kliknij, aby ocenić post
[Ocen: 4 Średnia: 2.8]
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *