Connect with us

Lifestyle

Do której oferta śniadaniowa w McDonald’s w 2022?

Published

on

Restauracja McDonald's

McDonald’s to jeden z najpopularniejszych polskich fast foodów. Pierwsza restauracja McDonald’s w Polsce została otwarta w 1992 roku w Warszawie, czyli ponad 30 lat temu. Od tej pory jest jedną z najpopularniejszych tego typu restauracji w naszym kraju. Sieć poza swoim klasycznym menu oferuje także ofertę śniadaniową. Śniadania w McDonald’s mają swoich gorliwych zwolenników jak i przeciwników.

W jakich godzinach serwowane są śniadania w tej restauracji? Do której godziny trwa oferta śniadaniowa? Śniadania wydawane są od momentu otwarcia restauracji, czyli zazwyczaj godziny 6:00 lub 8:00. Godziny otwarcia poszczególnych lokali mogą się od różnić. Oferta śniadaniowa w McDonald’s kończy się o godzinie 10:30 od poniedziałku do piątku, a w weekendy o godzinie 11:00. Warto te godziny zapamiętać jeżeli jesteście fanami śniadania w McDonald’s lub jeżeli wolicie klasyczne burgery i za ofertą śniadaniową nie przepadacie.

Oferta śniadaniowa – menu

Co możemy znaleźć w menu oferty śniadaniowej? Będą to m.in.:

 • śniadaniowy McWrap w 3 rodzajach: jajecznica + bekon, jajecznica + pieczarki oraz jajecznica i wieprzowina (NOWOŚĆ 2022)
 • kajzerka wieprzowa, z kurczakiem lub jajkiem + pieczarkami
 • McMuffin: z twarożkiem i rzodkiewką, farmerski, z jajkiem i bekonem, wieprzowy z jajkiem
 • McTost, czyli tosty: z pieczarkami + serem, bekonem + serem lub po prostu z samym serem
 • placek ziemniaczany
 • zestawy śniadaniowe z kawą
 • Happy Meal śniadaniowy

W trakcie trwania oferty śniadaniowej w McDonald’s możemy oczywiście zamówić inne napoje poza kawą, takie jak Coca-Cola, Fanta, Sprite itd. Dostępna jest także herbata, soki, ciastka, oraz muffiny.

Nieważne czy uwielbiasz śniadania w McDonald’s, czy też wolisz klasyczne, burgerowe menu – warto abyś zapamiętał do której godziny oferta śniadaniowa jest serwowana.

1 Comment

1 Comment

 1. Dradeel

  4 kwietnia 2022 at 22:28

  Owszem nie jadłem, ale to nie znaczy ze skoro miałbym okazję to byłbym zadowolony bo po pierwsze widziałem jak te tosty z jajkiem wyglądają są mizernie małe mniejsze od cheesburgera. Po drugie do MCD wchodzę tylko i wyłącznie po cheesburgera i frytki nic ponad to. Żadne inne zestawy czy kanapki nawet w klasycznej ofercie mnie nie interesują tylko te dwa produkty powyżej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Trending

Copyright © 2022 NOTsoFAR.pl - przewodniki turystyczne po Polsce i świecie