Connect with us

Artykuł sponsorowany

Gdzie warto wybrać się pod koniec roku?

Zaktualizowano

dnia

Koniec roku to dla wielu z nas okres, w którym zwalniamy podróżnicze tempo i skupiamy się przede wszystkim na podsumowaniach, odpoczynku i planach na kolejny rok. Są jednak wśród nas i tacy, którzy z ostatnich miesięcy roku starają się wycisnąć jak najwięcej i nie zwalniają tempa w odwiedzaniu nowych kierunków. Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać.

Zakończ rok z przytupem – wybierz się na city break

Limit urlopowy już wykorzystany do cna? A może zostało kilka dni trzymanych na “wszelki wypadek”? Jeśli jesteś w stanie wygospodarować przynajmniej jeden lub dwa dni wolnego, warto zastanowić się nad szybkim, około weekendowym wyjazdem na city break.

Takie wyjazdy mają wiele zalet – nie wymagają dużego planowania, jeśli chcemy skupić się na zwiedzaniu jednego miasta. Nie potrzeba także dużego bagażu co wpłynie na cenę lotu, a pozwoli odetchnąć od codzienności i poszerzyć horyzonty o kolejną podróżniczą zdobycz. Jak znaleźć idealny kierunek na city break? Przede wszystkim odwiedźmy platformę eSky.pl i sprawdźmy, jakie tanie loty z Wrocławia podpasują nam pod względem ceny i dostępności.

Rzym? Malaga? A może odwiedziny u naszych zachodnich sąsiadów i maksymalnie wykorzystanie -3 dni na zwiedzanie Berlina lub innych niemieckich miast? Kierunków, które warto wziąć pod uwagę przy planowaniu krótkiego wyjazdu jest naprawdę wiele, a eSky.pl pozwoli nam wybrać ten, którego cena odpowiada nam najbardziej.

A może chwila wytchnienia od jesienno-zimowej pogody?

Przełom jesieni i zimy to czas, w którym nasze akumulatory są już na wyczerpaniu, a my łakniemy słońca i odrobiny ciepła. Na eSky.pl możemy znaleźć wymarzone, wakacje tam, gdzie pogoda nigdy nie stoi pod znakiem zapytania.

Wyspy Kanaryjskie to kraina wiecznej wiosny. Jeśli jednak chcemy wybrać się w nieco dalszą podróż, warto rozważyć Azję i tamtejsze kierunki – Tajlandię, Sri Lankę, Indonezję i Filipiny. Oczywiście nie zapominajmy o drugiej części globu – Meksyk, Kuba i Dominikana czyli krainy słynące nie tylko z jakże innych od europejskich atrakcji, ale także doskonałej pogody. Na eSky.pl znajdziemy szereg gotowych pomysłów na dłuższe wyjazdy – to z pewnością pomoże nie tylko w wyborze kierunku, ale i szczegółowym zaplanowaniu całej wycieczki.

Z wyprzedzeniem czy na ostatnią chwilę – jak szukać okazji na wyjazd pod koniec roku?

Czy jest sens szukania tanich lotów na kilka dni przed planowanym urlopem? Co do zasady, mając kilka miesięcy do wyjazdu, możemy nieco nagiąć dni urlopu, wyszukując takie daty, w których loty okażą się najtańsze. Jeśli naszym celem podróży okaże się kierunek popularny, nie ma co liczyć na drastyczne obniżki cen w ostatnim momencie. Oczywiście nie jest to reguła, czego dowodem są cykliczne okazje tanich lotów na eSky.pl.

Jeśli więc dopiero teraz wpadliśmy na pomysł wyjazdu pod koniec roku i nie mamy sztywnych oczekiwań względem kraju i miasta, z pewnością znajdziemy ciekawy pomysł na wypad z eSky.pl

Jak kompleksowo przygotować się do wyjazdu?

Każdy wyjazd powinien być odpowiednio zaplanowany. Nawet gdy bilety kupujemy na dwa dni przed datą wylotu i zamierzamy zwiedzać tylko jedno miasto, nie możemy zapomnieć o kilku podstawowych kwestiach.

Po pierwsze nocleg. Ten warto zaplanować korzystając z eSky.pl To właśnie tam znajdziemy propozycje hoteli dopasowane do gustów i budżetu każdego podróżnika. Doświadczenie pokazuje, że nawet na 1 dzień przed wyjazdem będziemy w stanie znaleźć interesujące propozycje nocowania w rozsądnej cenie. Kolejna kwestia to ubezpieczenie podróżne, bez którego w ogóle nie powinniśmy ruszać za granicę. Korzystając z kompleksowej usługi eSky.pl, w jednym miejscu znajdziemy loty, noclegi (kupione osobno lub razem, w ramach pakietu Lot+Hotel), atrakcje, wynajem samochodów, a także pełne ubezpieczenie, które zapewni nam spokój i komfort psychiczny tak ważny podczas zwiedzania nowych miejsc na mapie świata.

Kliknij, aby ocenić post
[Ocen: 1 Średnia: 5]
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *