Connect with us

Polska

Ile kosztuje bilet do Energylandii? Ceny biletów 2023

Published

on

Rollercoaster

Energylandia w miejscowości Zator to jedyny taki tematyczny park rozrywki w Polsce. Otwarcie Energylandii nastąpiło w 2014 roku. Od tego momentu ten park rozrywki stał się jedną z większych atrakcji w naszym kraju.

Park rozrywki Energylandia znajduje się w niewielkiej miejscowości Zator. Od centrum Krakowa dzieli go niespełna 50 km, czyli ok. 1h drogi samochodem. Park ten to nie tylko rollercoastery jak Hyperion czy Zadra, ale także karuzele dla młodszych dzieci, występy tematyczne, animacje, strefa ekstremalna, a także park wodny wraz ze zjeżdżalniami – idealny na gorące letnie dni.

Ile kosztuje bilet wstępu do Energylandii? Normalny bilet wstępu to koszt 149 zł. Dzieci do 140 cm zapłacą za wstęp 99 zł. Tyle samo zapłacą seniorzy powyżej 65 roku oraz kobiety w ciąży (za okazaniem karty ciąży). Dzieci do 3. roku życia oraz osoby do 18 lat, które obchodzą swoje urodziny za bilet zapłacą symboliczną złotówkę. Dla niepełnosprawnych park Energylandia przewidział także zniżki. Za okazaniem legitymacji os. niepełnosprawnej osoba dorosła i dziecko powyżej 12 lat za wstęp zapłaci 99 zł, a dziecko do 12 lat – 79 zł.

Jeżeli ktoś w Energylandii chce spędzić nieco więcej czasu, warto by rozważył zakup biletu dwudniowego. Normalny bilet wstępu na 2 dni kosztuje 269 zł, a ulgowy (dla dzieci do 140 cm oraz seniorów po 65 r.ż.) to koszt 179 zł.

Istnieje także możliwość nabycia biletów całorocznych na 2023. Bilet całoroczny do Energylandii dla osoby dorosłej kosztuje 559 zł, a dla dziecka do 140 cm wzrostu (w dniu zakupu) 359 zł.

Ceny biletów do Energylandii są aktualne na dzień publikacji artykułu i mogą być zmienione w przyszłości. Warto odwiedzić oficjalną stronę parku, aby upewnić się, że ceny biletów są aktualne.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Trending

Copyright © 2022 NOTsoFAR.pl - przewodniki turystyczne po Polsce i świecie