Folwark Bielskie

Kto za tym stoi?

Zaczęło się od poszukiwań wakacyjnego mieszkania w Sopocie. Nic z tego nie wyszło, ale za to pojawił się pomysł kupna działki z linią brzegową. I stało się! Dzięki agencji nieruchomości mąż Agaty – Arek znalazł stary folwark. Arek zakochał się w nim natychmiast, Agata chciała jeszcze poszukać, ale po wielu próbach postanowili do niego wrócić.

Remont też zaczął się niestandardowo, bo od starej obory, w której po prostu zaczął się walić dach.

Wszystko okazało się za duże, żeby mogła korzystać z tego tylko rodzina Agaty i Arka. Postanowili pomyśleć o agroturystyce. Podniesiono dach, dobudowano część budynku. Stare, zniszczone ściany zrekonstruowano i zachowano ich oryginalny klimat.

Będziecie bardzo zaskoczeni, że Folwark Bielskie to dawna obora. To dom z prawdziwym designem w środku, a do tego z rodzinną atmosferą. To nie jest taki design pt. „nie dotykaj, bo popsujesz”. Jest nowoczesna obora, jest piękne, czyste jezioro, duży teren, na którym można się schować i wspólny stół, jeśli mamy ochotę pobyć razem z innymi gośćmi. Agata lubi design lat 60 i w ten sposób wybrała część mebli. Wiele z nich sama odnowiła, a tapicerką zajął się lokalny fachowiec.

I tak mamy wspólną przestrzeń z wielkim stołem, kominkiem i biblioteką. Sypialnie na piętrze. Hamaki w sadzie. I taras, na którym możecie wypić kawę.

Agata jako mama trójki dzieci, nie mogła zapomnieć o najmłodszych gościach. Zaplanowała salę zabaw na niepogodę. Dużą przestrzeń wypełnioną zabawkami. Jest plac zabaw i do jeziora dzieci mogą iść boso. Są rowery z fotelikami, krzesełka do karmienia. A jeśli się umówicie, Waszymi dziećmi zajmie się niania.

Dzięki Agacie Folwark Bielskie to taka petarda łącząca wszystko, co najlepsze; design, piękną okolicę, zachęca do kontaktów z innymi, ale i pozwala odpocząć i dzieciakom, i dorosłym.

 

 

Folwark Bielskie
Napisz do nas

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij