Apartamenty Alpini

Kto za tym stoi?

Alpini to Marysia, jej mąż Kuba i brat Jacek. To apartamenty powstałe w starym pensjonacie, kiedyś prowadzonym przez rodziców Marysi i Jacka. Dziś zyskał nowe życie. Marysia z pensjonatu, który powstał w latach osiemdziesiątych zrobiła nowatorskie, ciepłe, przepiękne wnętrze, w którym widać doświadczenie architektów (Marysia i Kuba są architektami) i pasję sportową Jacka.

Marysia i Jacek wychowali się w tym domu. Oboje kochają góry, zapach powietrza i oddzielają Zakopane od Krupówek i pamiątek wyprodukowanych w Chinach. Przyciągają do siebie ludzi, którzy chcą doświadczać natury. Jak mówi Marysia, to miejsce przyciąga bardzo ciekawych gości. Z jednej strony przyjeżdżają rodziny z dziećmi, z drugiej bardzo aktywni turyści, którzy wychodzą czasem na kilka dni w góry. Dlatego sama żałuje, że obowiązki domowe i rodzinne nie pozwalają jej bywać tam częściej, być na miejscu. Na szczęście jest przesympatyczna Ania, która sprawia, że Alpini jest niezwykłe, nie tylko ze względu na aranżację wnętrza, ale głównie na klimat, serdeczność, swobodę.

Alpini to nie jest jedyne miejsce, które stworzyli Marysia i Kuba. W Zakopanem mamy jeszcze Monte House. Niedługo powstanie kolejne miejsce w Krakowie. A w Beskidach możecie wynająć piękny dom, o którym napiszemy więcej już niedługo. Dziś możecie zobaczyć informacje o nim w naszym przewodniku o Beskidach.

Jakby tego było mało, Marysia zajmuje się projektowaniem mebli dla dzieci Kutikai. Prostych w formie, ale powstałych w wyniku obserwacji dzieciaków, podczas zabawy z nimi, w trakcie codziennego życia. Praktycznych i pięknych.

Marysia połączyła rolę mamy i doświadczenie architekta. Dlatego Alpini to wygoda, funkcjonalność, wysmakowane wnętrze, ale jednocześnie miejsce, w którym możesz poczuć domową atmosferę, czuć się u siebie, na miejscu. Jak w domu.

Apartamenty Alpini
Napisz do nas

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij