Twoje miejsce na NOTsoFAR.pl

Dołącz do nas

Dla kogo?

Jeśli czujesz, że Twoje miejsce jest wyjątkowe. Wiesz, czego potrzeba rodzicom i dzieciom (wcale nie chodzi nam o setki zabawek). Dbasz o szczegóły i lubisz swoich gości. To dołącz do nas!

W jaki sposób?

Napisz do nas! Daj się poznać!  Jeśli poczujemy chemię, przyjedziemy i sprawdzimy to na własnej skórze. Ostrzegam! Zabierzemy dzieci! To nasi najlepsi doradcy. Mają czujne oko i świetny gust. Poza tym one wiedzą lepiej, czego im trzeba.

Krok po kroku

Ustalamy termin i wpuszczacie nas do siebie. Nie zawracamy głowy. Nie trzeba wokół nas skakać. Po prostu jesteśmy. Wdychamy atmosferę. Zwiedzamy okolicę. I…

Na bieżąco robimy relację, a później trafiacie na stałe do nas na stronę. Do tych cudownych ludzi, którzy już tu są. Jeśli zechcecie nam coś o sobie opowiedzieć, napiszemy Waszą historię. Chętnie skorzystamy z Waszej wiedzy i stworzymy wspólnie przewodnik po okolicy.

Napisz do nas

beti@notsofar.pl

 

Napisz wiadomość
Napisz do nas
Napisz do nas

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij