Kim jesteśmy?

Kto?

Ja – NotsoFarowa matka – „kaowiec” z organizowaniem we krwi, planowanie jest dla mnie równie przyjemne, co doświadczanie podróży.

One – NotsoFarowe dzieci – podróżują z nami, odkąd tylko otworzyły oczy: w nosidle, na własnych nogach, rowerem, samochodem i samolotem też. Są zaprzeczeniem złowrogiej wróżby: „z dziećmi już sobie nie pojeździcie”.

On – NotsoFarowy ojciec – nasz zdrowy rozsądek, nie ulega naszym babskim zachwytom, ale jeśli coś mu się już spodoba, to uwierzcie mi, warte jest każdego grzechu.

Oni – NotsoFarowi przyjaciele – bardzo różni, ci z dziećmi i bez, każdy wyjątkowy i bardzo inspirujący.

Co?

NotsoFar to wynik naszych doświadczeń, prób i błędów. To również efekt wielu rozmów z naszymi przyjaciółmi, ich wskazówki i pomysły. To nasza wskazówka dla Was, gdzie możecie odpocząć właśnie z dziećmi.

Po co?

Chcemy Was zainspirować i pokazać taką Polskę, jaką kochamy. Chcemy przedstawić Wam również ludzi: kreatywnych, odważnych, którym nie jest wszystko jedno, jak i gdzie Was ugoszczą.
Kim jesteśmy?

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij